Dyplomy Nagrody
23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych, bibliotecznych i zawodów sportowych. Uczestniczyli uczniowie klas 4 – 7.










23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych, bibliotecznych i zawodów sportowych. Uczestniczyli uczniowie klas 4 – 7.









